Obchodní podmínky

U jednotlivých produktů jsou případně uváděny rady, dávkování a doporučení od výrobců, která však v žádném případě nenahrazují lékařské vyšetření a konzultaci s lékařem. V případě jejich zakoupení kupujícím se konzultace s lékařem již předpokládá a kupující tak jedná výhradně na svoji odpovědnost.

Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud jde např. o nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.

Ceny jsou u produktů uvedeny včetně DPH.V případě chybějícího zboží bude zákazník e-mailem nebo telefonicky kontaktován.

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu barevnosti dekoračních materiálů (stuhy, mašle).

Při opětovném doručení zásilky připočítáváme opět dopravu ve výši 150,-Kč bez ohledu na výši ceny zásilky a znovuzaslání zásilky je možné pouze při platbě předem na účet.

V případě odmítnutí převzetí zásilky může být náhrada poštovného, vyskladnění, balení, vydání faktury aj. úkonů spojené s odesláním zásilky vymáhána. Nedohodnou-li se obě strany (prodávající a kupující) jinak, bude kupující kontaktován e-mailem a vyzván k úhradě vyčíslené škody v minimální výši 500,- Kč bez ohledu na výši ceny zboží v zásilce. Při nedodržení lhůty splatnosti bude věc předána k vymáhání právní cestou. E-mailová adresa objednávajícího bude zařazena do seznamu blokovaných uživatelů pro další objednávky formou dobírky, včetně zrušení všech dosud uskutečněných objednávek pro nárok na slevy a bonusy. Odblokování je možné pouze po telefonické dohodě, kdy bude vyžadována výhradně platba předem na účet po dobu 2 let. E-mailová adresa a jméno objednávajícího bude dále zadáno do celorepublikové evidence nevyzvednutých zásilek všech registrovaných e-shopů v ČR na adrese nespolehlivizakaznici.cz

 

 

IČ 02047993:  

DIČ: CZ02047993 

Spisová značka: 214691 C, Městský soud v Praze

Adresa: Praha - Bohnice, V Nových Bohnicích 820/29, PSČ 181 00

 

České puncovní značky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz