O nás

Nabídku neustále rozšiřuji a snažím se o dodržování vysoké kvality produktů. Všechny produkty najdete v eshopu. Dodávám je též do obchodů zdravé výživy, bylinářství, Wellness & fitness center, kosmetických studií a i do některých lékáren.

V kontaktu se zákazníky a klienty kladu důraz na vstřícný individuální přístup, otevřenou a přímou komunikaci a flexibilní spolupráci. Pravidelně se účastním výstav, jako je Biostyl a Miluj svůj život, a v současnosti plánujeme semináře a přednášky i mimo tyto akce. S tím souvisí i můj záměr do blízké budoucnosti a to, že se více zaměřím na poradenství, koučování a terapeutickou práci, k čemuž mě inspirují mimo jiné i sami klienti svými mnohými otázkami ohledně užívání produktů a souvislostí okolo.

Jarmila Švadlenková

majitelka, jednatelka firmy

Věnuji se obchodu již 18 let. Začínala jsem v maloobchodě s dárky, pak jsem vedla několik let kavárnu, dál jsem jezdila jako obchodní zástupce s nářadím, pak s ájurvédskými čaji, až nakonec jsem založila vlastní firmu, eshop s doplňky stravy. Baví mě zkoumat, studovat a experimentovat a přicházet na nové pohledy na lidské zdraví - fyzické i psychické. To se postupně promítá i do mého podnikání.

Shanti

V našem obchůdku ve Zdibech potkáte též Shanti,
naší psí "terapeutku" (neoficiální:)) a mou skvělou parťačku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz