Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

V sekci Doporučujeme najdete tabulku akcí a služeb u nás v Daru z přírody.

Sledujte též Události na našem Facebooku

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Velkoobchod, odborné poradenství k produktům:
+420 739 454 045

Objednávky, reklamace, dostupnost zboží:
+420 603 232 404

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

Zasilkovna_logo_WEB_nove.png

FB-f-Logo__blue_29.png

O nás

DaR z přírody, s.r.o.

Společnost DaR z Přírody, s.r.o. jsme založily na podzim roku 2013. Jsme prvními dovozci detoxikační kúry Neera, která je ve světě známá již desítky let a nyní začíná být velmi oblíbená také v Čechách. K Neeře postupně přidáváme další produkty zdravé výživy podporující detoxikaci, posílení a harmonizaci těla. Volíme výrobky v souladu s přírodou, zdravým životním stylem a zvýšením kvality života, přičemž naší premisou je „Návrat k sobě, Zemi a bytí v opravdovosti“.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme a snažíme se o dodržování vysoké kvality u našich produktů. Všechny produkty najdete v našem eshopu. Dodáváme je též do obchodů zdravé výživy, bylinářství, Wellness & fitness center, kosmetických studií a i do některých lékáren.

V kontaktu s našimi zákazníky a klienty klademe důraz na vstřícný individuální přístup, otevřenou a přímou komunikaci a flexibilní spolupráci. Pravidelně se účastníme výstav, jako je Biostyl a Miluj svůj život, a v současnosti plánujeme semináře a přednášky i mimo tyto akce. S tím souvisí i náš záměr do blízké budoucnosti a to, že se více zaměříme na poradenství, koučování a terapeutickou práci, k čemuž nás inspirují mimo jiné i sami klienti svými mnohými otázkami ohledně užívání našich produktů a souvislostí okolo. Prostory jsme již nalezli, a to v Bohnicích. V tuto chvíli budujeme nové stránky za tímto účelem.


Náš tým:


Jarmila Suvelee Švadlenková Jarmila Švadlenková – majitelka, jednatelka firmy

Věnuji se obchodu již 18 let, kdy to začalo studiem ekonomie a v přítomnosti vyústilo vedením vlastní firmy, takže se mi splnil jeden z mých snů. Od dětství jsem však cítila velkou spřízněnost s přírodou, se zvířaty a zároveň jsem měla i velké soucítění s lidmi, s čímž jsem ve světě byznysu dost dlouho zápasila. Z mého hlediska komerční sféra nebere téměř žádný ohled na životní prostředí a skutečné hodnoty a zdroje. Proto mi trvalo roky než jsem se s tím srovnala natolik, abych na tomto byznys poli byla vůbec schopná existovat. Pro mě je při prodeji důležité vědět, kdo za výrobkem stojí, kde se získává a kdo a jak ho vyrábí, tak aby to bylo v souladu s s tím, co vnímá jako skutečné hodnoty a zaroveň udržitelné pro celou planetu. Bohužel se mi to v dnešní nepřehledné době úplně nedaří, ale záměr udržuji a neustále k tomuto ideálu stále směřuji. Možná i z tohoto deficitu v této oblasti mě vždy přitahovala duchovnost ať už ve formě taichi, meditace či tradičního čajového obřadu japonské školy Urasenke.

Kromě obchodu se nyní věnuji i koučování a práci s lidmi, což mi připadá jako mnohem smysluplnější a přínosnější než samotný obchod. Přála bych všem bytostem, aby si uvědomily, že veškerou sílu, schopnosti a vědění mají v sobě samotných a nehledali je vně sebe, neboť každý je jedinečný a ve skutečnosti zná sám sebe nejlépe.


Hana Homsi Hana Homsi – IT, poradkyně a terapeutka, momentálně na mateřské :)
Jako správný idealista a humanista jsem vystudovala bakalářský program Studium humanitních věd a dále pak podstoupila navazující magisterský program Studium občanského sektoru na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Během vysokoškolských studií jsem absolvovala certifikovaný program Psychologie zdraví pod vedením doc. Václava Břicháčka a tak jsem se ve své odbornosti začala profilovat k holistickému přístupu k lidem a životu. V roce 2014 jsem dokončila cyklus tříletého profesionálního terapeutického výcviku „Školy přírodní léčby“ pod vedením MUDr. Soni Hájkové.

S Jarmilou se znám již několik let a když mě oslovila s nabídkou spolupráce, neváhala jsem. V současnosti jsem na mateřské dovolené, ale příležitostně se stále věnuji webu, vzdělávání našich klientů a poradenství. Osobně se cítím jako průvodce, důvěrník a svědek rozmanitosti vývoje lidí na jejich životní cestě, ať už při interakci ryze individuální nebo skupinové. Cením si nade vše opravdového a spontánního chování a proto je i mým záměrem posilovat prostředí důvěry a bezpečí. Život mezi lidmi je pro mě jako odemykání truhel skrývajících netušené poklady.


Roman.jpg Roman Drechsler - vedoucí provozu, skladu a marketingu, terapeut
Možná mě znáte z Kladenské Sluneční čajovny, kde jsem pracoval 18 let až do loňského podzimu (2017). Potřeboval jsem již po tak dlouhé době změnu a ta se naskytla s nabídkou od Jarmily, s kterou se znám již léta právě z čajovny.

Zajistím a vyřeším cokoli budete potřebovat vědět ohledně objednávek, zboží, Neera kúry, i zdraví celkově - mám za sebou kurzy Bachových esencí, homeopatie, metody ONT ( odstranění negativních témat ), šamanské semináře.....V současnosti se zabývám právě šamankým léčením, terapiemi ONT, která vylaďuje negativní vzpomínky na buněčné úrovni a endogenním dýcháním, které výborně podporuje detoxikační proces, potlačuje pocit hladu a vede k postupnému uzdravení na fyzické úrovni.   Tyto terapie poskytuji také klientům. Rád s Vámi proberu a poradím vše ohledně zdraví i osobně přímo v obchůdku v Bohnicích, kde mě najdete každý pracovní den od 10 do 17 hodin. Baví mě objevovat nové způsoby, jak pomoci sobě i druhým žít spokojenější a naplněnější život. A nejraději si s lidmi prostě povídám :)