Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

V sekci Doporučujeme najdete tabulku akcí a služeb u nás v Daru z přírody.

Sledujte též Události na našem Facebooku

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po 10-17h
                         Út  11-16h
                         St   11-19h
                         Čt  11-16h
                         Pá  11-16h

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

Zasilkovna_logo_WEB_nove.png

FB-f-Logo__blue_29.png

O nás

DaR z přírody, s.r.o.

Společnost DaR z Přírody, s.r.o. jsme založily na podzim roku 2013. Jsme prvními dovozci detoxikační kúry Neera, která je ve světě známá již desítky let a nyní začíná být velmi oblíbená také v Čechách. K Neeře postupně přidáváme další produkty zdravé výživy podporující detoxikaci, posílení a harmonizaci těla. Volíme výrobky v souladu s přírodou, zdravým životním stylem a zvýšením kvality života, přičemž naší premisou je „Návrat k sobě, Zemi a bytí v opravdovosti“.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme a snažíme se o dodržování vysoké kvality u našich produktů. Všechny produkty najdete v našem eshopu. Dodáváme je též do obchodů zdravé výživy, bylinářství, Wellness & fitness center, kosmetických studií a i do některých lékáren.

V kontaktu s našimi zákazníky a klienty klademe důraz na vstřícný individuální přístup, otevřenou a přímou komunikaci a flexibilní spolupráci. Pravidelně se účastníme výstav, jako je Biostyl a Miluj svůj život, a v současnosti plánujeme semináře a přednášky i mimo tyto akce. S tím souvisí i náš záměr do blízké budoucnosti a to, že se více zaměříme na poradenství, koučování a terapeutickou práci, k čemuž nás inspirují mimo jiné i sami klienti svými mnohými otázkami ohledně užívání našich produktů a souvislostí okolo. Prostory jsme již nalezli, a to v Bohnicích. V tuto chvíli budujeme nové stránky za tímto účelem.


Jarmila Suvelee Švadlenková Jarmila Švadlenková – majitelka, jednatelka firmy

Věnuji se obchodu již 18 let, kdy to začalo studiem ekonomie a v přítomnosti vyústilo vedením vlastní firmy, takže se mi splnil jeden z mých snů. Od dětství jsem však cítila velkou spřízněnost s přírodou, se zvířaty a zároveň jsem měla i velké soucítění s lidmi, s čímž jsem ve světě byznysu dost dlouho zápasila. Z mého hlediska komerční sféra nebere téměř žádný ohled na životní prostředí a skutečné hodnoty a zdroje. Proto mi trvalo roky než jsem se s tím srovnala natolik, abych na tomto byznys poli byla vůbec schopná existovat. Pro mě je při prodeji důležité vědět, kdo za výrobkem stojí, kde se získává a kdo a jak ho vyrábí, tak aby to bylo v souladu s s tím, co vnímám jako skutečné hodnoty a zaroveň udržitelné pro celou planetu. Bohužel se mi to v dnešní nepřehledné době úplně nedaří, ale záměr udržuji a neustále k tomuto ideálu stále směřuji. Možná i z tohoto deficitu v této oblasti mě vždy přitahovala duchovnost ať už ve formě taichi, meditace či tradičního čajového obřadu japonské školy Urasenke.

Kromě obchodu se nyní věnuji i koučování a práci s lidmi. Přála bych všem bytostem, aby si uvědomily, že veškerou sílu, schopnosti a vědění mají v sobě samotných a nehledali je vně sebe, neboť každý je jedinečný a ve skutečnosti zná sám sebe nejlépe.