Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

Právě budujeme nové stránky o službách, které poskytujeme našim klientům - jedná se o poradenství, koučing, terapeutická ošetření apod. Děkujeme za Vaši trpělivost!....Pokud si říkáte, že to trvá dlouho, je to proto, že stále ještě pracujeme nejen na nových stránkách, ale hlavně na sobě, abychom Vám mohli nabídnout opravdovou kvalitu:)

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Pro veškeré informace volejte:
+420 739 454 045

Pro expedování zásilek volejte:
+420 603 232 404

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

O nás

DaR z přírody, s.r.o.

Společnost DaR z Přírody, s.r.o. jsme založily na podzim roku 2013. Jsme prvními dovozci detoxikační kúry Neera, která je ve světě známá již desítky let a nyní začíná být velmi oblíbená také v Čechách. K Neeře postupně přidáváme další produkty zdravé výživy podporující detoxikaci, posílení a harmonizaci těla. Volíme výrobky v souladu s přírodou, zdravým životním stylem a zvýšením kvality života, přičemž naší premisou je „Návrat k sobě, Zemi a bytí v opravdovosti“.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme a snažíme se o dodržování vysoké kvality u našich produktů. Všechny produkty najdete v našem eshopu. Dodáváme je též do obchodů zdravé výživy, bylinářství, Wellness & fitness center, kosmetických studií a i do některých lékáren.

V kontaktu s našimi zákazníky a klienty klademe důraz na vstřícný individuální přístup, otevřenou a přímou komunikaci a flexibilní spolupráci. Pravidelně se účastníme výstav, jako je Biostyl a Miluj svůj život, a v současnosti plánujeme semináře a přednášky i mimo tyto akce. S tím souvisí i náš záměr do blízké budoucnosti a to, že se více zaměříme na poradenství, koučování a terapeutickou práci, k čemuž nás inspirují mimo jiné i sami klienti svými mnohými otázkami ohledně užívání našich produktů a souvislostí okolo. Prostory jsme již nalezli, a to v Bohnicích. V tuto chvíli budujeme nové stránky za tímto účelem.


Náš tým:


Jarmila Suvelee Švadlenková Jarmila Švadlenková – majitelka, jednatelka firmy

Věnuji se obchodu již 15 let, kdy to začalo studiem ekonomie a v přítomnosti vyústilo vedením vlastní firmy, takže se mi splnil jeden z mých snů. Od dětství jsem však cítila velkou spřízněnost s přírodou, se zvířaty a zároveň jsem měla i velké soucítění s lidmi, s čímž jsem ve světě byznysu dost dlouho zápasila. Z mého hlediska komerční sféra nebere téměř žádný ohled na životní prostředí a životní podmínky pracujících lidí. Proto mi trvalo roky než jsem se tím srovnala a pro sebe nalezla cestu na tomto poli. Pro mě je při prodeji důležité vědět, kdo za výrobkem stojí, kde se získává a kdo a jak ho vyrábí. Možná i z tohoto deficitu v této oblasti mě přitahovala duchovnost ať už ve formě taichi, meditace či tradičního čajového obřadu japonské školy Urasenke.

Kromě obchodu bych ráda rozvíjela i svůj zpěv a hru na zheng, což mě v současnosti dostává do takové radosti, jako pohyb, při němž jsem sama se sebou, mě dostává do mé síly. Přála bych všem bytostem, aby našli neomezenou sílu v sobě samotných a nehledali ji vně sebe, neboť každý je jedinečný a zná sám sebe nejlépe.


Hana Homsi Hana Homsi – IT, poradkyně a terapeutka, momentálně na mateřské :)
Jako správný idealista a humanista jsem vystudovala bakalářský program Studium humanitních věd a dále pak podstoupila navazující magisterský program Studium občanského sektoru na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Během vysokoškolských studií jsem absolvovala certifikovaný program Psychologie zdraví pod vedením doc. Václava Břicháčka a tak jsem se ve své odbornosti začala profilovat k holistickému přístupu k lidem a životu. V roce 2014 jsem dokončila cyklus tříletého profesionálního terapeutického výcviku „Školy přírodní léčby“ pod vedením MUDr. Soni Hájkové.

S Jarmilou se znám již několik let a když mě oslovila s nabídkou spolupráce, neváhala jsem. V současnosti jsem na mateřské dovolené, ale příležitostně se stále věnuji webu, vzdělávání našich klientů a poradenství. Osobně se cítím jako průvodce, důvěrník a svědek rozmanitosti vývoje lidí na jejich životní cestě, ať už při interakci ryze individuální nebo skupinové. Cením si nade vše opravdového a spontánního chování a proto je i mým záměrem posilovat prostředí důvěry a bezpečí. Život mezi lidmi je pro mě jako odemykání truhel skrývajících netušené poklady.


Karolína Mengerová - vedoucí skladu a obchůdku, expedování zázilek