Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

Právě budujeme nové stránky o službách, které poskytujeme našim klientům - jedná se o poradenství, koučing, terapeutická ošetření apod. Děkujeme za Vaši trpělivost!....Pokud si říkáte, že to trvá dlouho, je to proto, že stále ještě pracujeme nejen na nových stránkách, ale hlavně na sobě, abychom Vám mohli nabídnout opravdovou kvalitu:)

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Pro veškeré informace volejte:
+420 739 454 045

Pro expedování zásilek volejte:
+420 603 232 404

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Obchodní spolupráce

Naše produkty dodáváme do obchodů zdravé výživy, bylinářství, wellness & fitness center, kosmetických studií a do některých lékáren po celé ČR. Pokud máte zájem odebírat naše zboží velkoobchodně, stačí se přihlásit na našich stránkách. Úplně dole najdete Přihlášení, vše vyplníte a pak napíšete na náš email neera@email.cz, abychom vám zaktivnili VO ceny. Pak už můžete snadno objednávat za VO ceny v našem eshopu.

Jako první výhradní dovozci NEERA DETOX® kúrynabízíme zdarma školení personálu v oblasti očisty, detoxikace a zdravého životního stylu, dále ochutnávky a marketingovou podporu.

Zboží rozvážíme nebo posíláme podle možností. Pro přepravu využíváme služby GLS. Přepravní náklady účtujeme jen v případě, že celková cena objednávky činí méně než 3000,- Kč bez DPH, a to ve výši 120Kč.

Vlastníte-li provozovnu, ve které byste chtěli nabízet naše produkty, nebo chcete-li navázat obchodní spolupráci jiného druhu, kontaktujte nás prosím na našem e-mailu info@darzprirody.cz nebo se obraťte přímo na mě:

Jarmila Švadlenková
Tel.: +420 739 454 045
Email: neera@email.cz


Těšíme se na spolupráci s Vámi!