Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

Právě budujeme nové stránky o službách, které poskytujeme našim klientům - jedná se o poradenství, koučing, terapeutická ošetření apod. Děkujeme za Vaši trpělivost!....Pokud si říkáte, že to trvá dlouho, je to proto, že stále ještě pracujeme nejen na nových stránkách, ale hlavně na sobě, abychom Vám mohli nabídnout opravdovou kvalitu:)

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h. 5.-7.7. bude zavřeno.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Pro veškeré informace volejte:
+420 739 454 045

Pro expedování zásilek volejte:
+420 605 145 874

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Obchodní spolupráce

Naše produkty dodáváme do obchodů zdravé výživy, bylinářství, wellness & fitness center, kosmetických studií a do některých lékáren po celé ČR. Jsme otevření obchodní spolupráci ať už rozšířením naší nabídky v podobě kvalitních přírodních produktů či souvisejících služeb nebo distribucí našich aktuálních produktů do našemu duchu spřízněných provozoven.

Jako výhradní dovozci NEERA DETOX® kúrynabízíme zdarma školení personálu v oblasti očisty, detoxikace a zdravého životního stylu, dále ochutnávky a marketingovou podporu.

Individuální akce a jednotlivé zboží rozvážíme podle objemu objednávky. V ostatních případech posíláme zboží pomocí přepravní služby DPD. Přepravní náklady účtujeme jen v případě, že celková cena objednávky činí méně než 3000,- Kč.

Vlastníte-li provozovnu, ve které byste chtěli nabízet naše produkty, nebo chcete-li navázat obchodní spolupráci jiného druhu, kontaktujte nás prosím na našem e-mailu info@darzprirody.cz nebo se obraťte přímo na mě:

Jarmila Suvelee Švadlenková
Tel.: +420 739 454 045
Email: neera@email.cz


Těšíme se na spolupráci s Vámi!