Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

Právě budujeme nové stránky o službách, které poskytujeme našim klientům - jedná se o poradenství, koučing, terapeutická ošetření apod. Děkujeme za Vaši trpělivost!....Pokud si říkáte, že to trvá dlouho, je to proto, že stále ještě pracujeme nejen na nových stránkách, ale hlavně na sobě, abychom Vám mohli nabídnout opravdovou kvalitu:)

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Pro veškeré informace volejte:
+420 739 454 045

Pro expedování zásilek volejte:
+420 603 232 404

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Zakončení kúry

Váš trávicí systém má za sebou mnohadenní odpočinek, k běžnému jídlu je tedy potřeba vracet se opatrně a pozvolna.

Obvyklou chybou je začít jíst příliš mnoho a příliš brzy.

Návrat k normálnímu režimu si rozložte do tří dnů:

  • První den po skončení kúry zůstaňte jen u šťáv, ovocných nebo ovocno-zeleninových. Pokud nemáte odšťavňovač, můžete koupit čerstvě mačkané šťávy např u stánků UGO, nebo si dejte klidně 100% pomerančový džus.
  • Druhý den ráno začněte opět šťávou a k obědu si dejte zeleninovou polévku hlavně z kořenové zeleniny, nejlépe rozmixovanou.
  • S lehkými zeleninovými polévkami pokračujte i během třetího dne, kdy můžete přidat i zeleninu syrovou nebo dušenou v páře. Na zahuštění můžete přidat Perfect Pasta "těstoviny", případně různé zrniny či rýži.
  • V průběhu prvních tří dnů po kúře nejezte žádné maso, ryby, vejce, pečivo, mléčné produkty ani sladkosti a snažte se vyhnout sladkým limonádám, čaji a kávě. Začnete-li příliš brzy, vaše zažívací ústrojí se může vzbouřit.
  • Od čtvrtého dne můžete jíst, cokoli chcete, avšak všeho s mírou.

Pokud jste prošli kratší verzí kúry (3 dny), měli byste být schopni vrátit se k běžné stravě během jednoho dne.

Vždy však naslouchejte svému tělu.

Pravděpodobně si také všimnete, že vaše chuťové pohárky jsou po celkové očistě citlivější, a Vy si tak dokážete mnohem víc užít chuť šťáv, polévek a zeleniny.

Vaše tělo si nyní obnovilo přirozený cit pro zdravou a vyváženou výživu – využijte síly své vůle, kterou jste si disciplínou diety posílili a nevracejte ke svým starým zlozvykům ve stravování a životosprávě!