Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

V sekci Doporučujeme najdete tabulku akcí a služeb u nás v Daru z přírody.

Sledujte též Události na našem Facebooku

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po 10-17h
                         Út  11-16h
                         St   11-19h
                         Čt  11-16h
                         Pá  11-16h

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

Zasilkovna_logo_WEB_nove.png

FB-f-Logo__blue_29.png

UDRŽOVACÍ PROGRAM

Po skončení kúry doporučujeme pokračovat tímto Udržovacím programem (zvláště pokud jste během kúry užívali kapsle Triphala od Service Plants):

  • každý měsíc (třeba o víkendu, nebo na úplněk nebo Nov) si dejte Neera Detox kúru 1 den (pro Vata typ) – 2 dny (Pitta typ) - 3 dny (pro Kapha typ)
  • jednou za rok delší Neera Detox kúru: 3-5 dní pro Vata typ, 5-7 dní pro Pitta typ, 7-15 dní pro Kapha typ, většinou nejlepší doba je duben a září
  • po skončení delší Neera Detox kúry užívejte 1 kapsli Jasné mysli ráno a 1 kapsli Imunity v poledne a 1-2 kapsle Triphaly večer – tato kombinace výborně zharmonizuje dóši

Takovýmto programem si udržíte dlouhodobou rovnováhu v organizmu a zbavíte se různých chronických obtíží. Samozřejmě též záleží na Vašem životním stylu.

JÍDELNÍČEK

Vaše tělo si nyní obnovilo přirozený cit pro zdravou a vyváženou výživu – využijte síly své vůle, kterou jste si disciplínou diety posílili a nevracejte ke svým starým zlozvykům ve stravování a životosprávě!

Ve svém jídelníčku se zkuste řídit čistě svým pocitem a záměrem: „Co je pro mne prospěšné? Co by člověk, který se má skutečně rád, jedl?“ „Když sním toto, budu se cítit dobře? Povede mne to k radosti a štěstí?“ Když si dokážete opravdově a upřímně odpovědět na tyto otázky, nebudete potřebovat žádný návod, žádného výživového poradce pro své stravování. Ušetříte spoustu peněz a budete jíst přesně to správné. ;-) Tento přístup pak můžete uplatnit úplně ve všech směrech ve svém životě. 

Pro začátek uvádíme pár užitečných tipů, kdybyste přece jen ještě tápali:

  • nejdůležitější je pozvolný přechod zpět na pevnou stravu (viz návod výše).
  • s lehčí stravou, a to nejen při pozvolném přechodu na pevnou stravu, Vám krásně pomůže 100% přírodní Perfect Pasta - plná vlákniny a s minimem kalorií.
  • vyzkoušejte různé typy stravování – např. podle ájurvédy, podrobný návod a tipy najdete na www.siddha-ajurveda.cz, nebo podle čínské medicíny, nebo podle krevních skupin, nebo dělenou stravu, nebo vegetariánskou či veganskou stravu, bezlepkovou stravu, makrobiotiku… Všechny tyto směry Vám pomohou rozšířit obzory, vystoupit ze zajetých vzorců - ale pozor, ať si nevytvoříte na základě těchto směrů nové vzorce! ;-) - a zjistit, co je pro Vás skutečně dobré.
  • pokud bylo Vaším hlavním cílem hubnutí, doporučujeme po skončení kúry Nopal, prášek z kaktusových fíků podporující metabolismus cukrů a tuků, nebo ještě lépe Fenuprim, jedinečná kombinace pěti přírodních látek, která vám pomůže dostat pod kontrolu hladinu vašeho krevního cukru, a udělat tak z uhlohydrátů neboli cukrů, vašeho nejlepšího přítele při formování vaší postavy.
  • podaří-li se Vám zajistit si plnohodnotnou zdravou stravu (doporučujeme biobedýnky od farmářů – např. www.svetbedynek.cz), dostatek odpočinku a pohybu na čerstvém vzduchu, nepotřebujete žádné doplňky stravy… Pokud ale jedno z toho dlouhodobě chybí, je vhodné pomoci si nějakým doplňkem. V našem E-shopu jich najdete celou řadu.