Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

Právě budujeme nové stránky o službách, které poskytujeme našim klientům - jedná se o poradenství, koučing, terapeutická ošetření apod. Děkujeme za Vaši trpělivost!....Pokud si říkáte, že to trvá dlouho, je to proto, že stále ještě pracujeme nejen na nových stránkách, ale hlavně na sobě, abychom Vám mohli nabídnout opravdovou kvalitu:)

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Pro veškeré informace volejte:
+420 739 454 045

Pro expedování zásilek volejte:
+420 603 232 404

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

UDRŽOVACÍ PROGRAM

Po skončení kúry doporučujeme pokračovat tímto Udržovacím programem (zvláště pokud jste během kúry užívali kapsle Triphala od Service Plants):

  • každý měsíc (třeba o víkendu, nebo na úplněk nebo Nov) si dejte Neera Detox kúru 1 den (pro Vata typ) – 2 dny (Pitta typ) - 3 dny (pro Kapha typ)
  • jednou za rok delší Neera Detox kúru: 3-5 dní pro Vata typ, 5-7 dní pro Pitta typ, 7-15 dní pro Kapha typ, většinou nejlepší doba je duben a září
  • po skončení delší Neera Detox kúry užívejte 1 kapsli Jasné mysli ráno a 1 kapsli Imunity v poledne a 1-2 kapsle Triphaly večer – tato kombinace výborně zharmonizuje dóši

Takovýmto programem si udržíte dlouhodobou rovnováhu v organizmu a zbavíte se různých chronických obtíží. Samozřejmě též záleží na Vašem životním stylu.

JÍDELNÍČEK

Vaše tělo si nyní obnovilo přirozený cit pro zdravou a vyváženou výživu – využijte síly své vůle, kterou jste si disciplínou diety posílili a nevracejte ke svým starým zlozvykům ve stravování a životosprávě!

Ve svém jídelníčku se zkuste řídit čistě svým pocitem a záměrem: „Co je pro mne prospěšné? Co by člověk, který se má skutečně rád, jedl?“ „Když sním toto, budu se cítit dobře? Povede mne to k radosti a štěstí?“ Když si dokážete opravdově a upřímně odpovědět na tyto otázky, nebudete potřebovat žádný návod, žádného výživového poradce pro své stravování. Ušetříte spoustu peněz a budete jíst přesně to správné. ;-) Tento přístup pak můžete uplatnit úplně ve všech směrech ve svém životě. 

Pro začátek uvádíme pár užitečných tipů, kdybyste přece jen ještě tápali:

  • nejdůležitější je pozvolný přechod zpět na pevnou stravu (viz návod výše).
  • s lehčí stravou, a to nejen při pozvolném přechodu na pevnou stravu, Vám krásně pomůže 100% přírodní Perfect Pasta - plná vlákniny a s minimem kalorií.
  • vyzkoušejte různé typy stravování – např. podle ájurvédy, podrobný návod a tipy najdete na www.siddha-ajurveda.cz, nebo podle čínské medicíny, nebo podle krevních skupin, nebo dělenou stravu, nebo vegetariánskou či veganskou stravu, bezlepkovou stravu, makrobiotiku… Všechny tyto směry Vám pomohou rozšířit obzory, vystoupit ze zajetých vzorců - ale pozor, ať si nevytvoříte na základě těchto směrů nové vzorce! ;-) - a zjistit, co je pro Vás skutečně dobré.
  • pokud bylo Vaším hlavním cílem hubnutí, doporučujeme po skončení kúry Nopal, prášek z kaktusových fíků podporující metabolismus cukrů a tuků, nebo ještě lépe Fenuprim, jedinečná kombinace pěti přírodních látek, která vám pomůže dostat pod kontrolu hladinu vašeho krevního cukru, a udělat tak z uhlohydrátů neboli cukrů, vašeho nejlepšího přítele při formování vaší postavy.
  • podaří-li se Vám zajistit si plnohodnotnou zdravou stravu (doporučujeme biobedýnky od farmářů – např. www.svetbedynek.cz), dostatek odpočinku a pohybu na čerstvém vzduchu, nepotřebujete žádné doplňky stravy… Pokud ale jedno z toho dlouhodobě chybí, je vhodné pomoci si nějakým doplňkem. V našem E-shopu jich najdete celou řadu.