Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

V sekci Doporučujeme najdete tabulku akcí a služeb u nás v Daru z přírody.

Sledujte též Události na našem Facebooku

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po 10-17h
                         Út  11-16h
                         St   11-19h
                         Čt  11-16h
                         Pá  11-16h

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

Zasilkovna_logo_WEB_nove.png

FB-f-Logo__blue_29.png

Varianty Neera kúry podle konstitučního typu v ájurvédě

Jeden ze způsobů, jak vybrat vhodnou variantu Neera Detox kúry, je podle konstituce, jak ji vnímá tradiční ájurvéda, tisíciletími osvědčený léčebný systém z Indie. Zde najdete test, kde si určíte svou konstituci: 

http://www.siddha-ajurveda.cz/dosa_test

 • 3 dny: Krátká verze ideální pro konstituční typ Vata. Také výborná pro vyzkoušení, jak na vás Neera kúra působí. Balení obsahuje 500ml Neera sirupu a kayenský pepř. 
  • Doporučená cena: 590,-Kč
 • 5 – 7 dní: Ideální pro typ Pitta. Pokud váháte, kterou verzi zvolit, je sedmidenní kúra vždy dobrou volbou. Balení obsahuje 1 litr Neera sirupu a kayenský pepř. 
  • Doporučená cena: 990,-Kč
 • 10 dní: Tradičně doporučovaná verze Neera kúry. Nejideálnější pro typ Kapha. Pokud je vaším cílem zhubnout, je tato verze pro vás nejvhodnější. V našem Jídelníčku najdete tipy, jak si váhu po skončení kúry udržet. Balení obsahuje 1,5 litru Neera sirupu, kayenský pepř.
  • Doporučená cena: 1520,-Kč
 • 13 - 15 dní: Prodloužená verze vhodná pro každého, kdo chce hlubší pročištění a maximální výsledek. Pro tuto verzi využijte Výhodného balení: 2 x 1000 ml Neera sirupu, kayenský pepř.
  • Doporučená cena: 1890,-Kč
 • Jednou týdně: Výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek. Vyberte si kterýkoli den v týdnu a v tento den pijte pouze nápoj Neera. Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více. Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy. Na šest týdnů vám bohatě vystačí 1 litr Neera sirupu.
 • Relax: Nápojem Neera nahraďte jedno jídlo denně. Tento způsob prodlouží přirozenou dobu na očistu – noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější. Budete-li to provádět celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také středně velkého snížení váhy. Na měsíc užívání vám bohatě vystačí 1,5l Neera sirupu.
 • Neera Master Program: Ideální detoxikační program, kombinující verzi „Jednou týdně“ s dvojím opakováním 10denní kúry za rok. Lidé, kteří kúru provádějí pravidelně a po delší dobu, pociťují zázračný účinek na své fyzické, mentální i duchovní zdraví.

Pro určení množství jednotlivých ingrediencí Nápoje Neera, projděte si jeho přípravu...