Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

V sekci Doporučujeme najdete tabulku akcí a služeb u nás v Daru z přírody.

Sledujte též Události na našem Facebooku

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po 10-17h
                         Út  11-16h
                         St   11-19h
                         Čt  11-16h
                         Pá  11-16h

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

Zasilkovna_logo_WEB_nove.png

FB-f-Logo__blue_29.png

Praktické rady

Představa zdržení se veškeré pevné stravy může být vyzývající, ale dodržujete-li kúru tak, jak je uvedeno, budete překvapeni, jak snadné to je. Projděte si následující užitečné rady a Časté dotazy a najděte odpovědi na své otázky.

  • Držíte-li kúru poprvé, začněte třídenním programem. Dosáhnete výsledků, které uvidíte i ucítíte a tento program není tak náročný.
  • Máte-li starost, že více dní v kuse jen o tekuté stravě nevydržíte, můžete vyzkoušet i kratší varianty, jako např. jeden den detoxikační kúry v týdnu nebo i nahrazením jednoho jídla denně.
  • Nejlepší čas pro započetí kúry je tehdy, kdy nemáte žádné společenské akce, jako např. schůzku na obědě nebo večeři.
  • Délka kúry se počítá na 24 hodinové úseky. Jednodenní Neera kúra začínající v sobotu v 8 h. ráno bude tedy končit v 8 h. ráno v neděli.
  • Pijte alespoň 2 l čisté vody denně navíc k nápoji Neera, abyste předešli bolesti hlavy, těla a dalším příznakům očisty. Také vás to udrží dostatečně hydratované a budete mít větší pocit plnosti.
  • Masírujte celé tělo nasucho kartáčem z přírodních chlupů nebo z lufy. Podpoříte tím proudění lymfy, a tím se uvolní toxiny uložené v tukových polštářích pod kůží. Masírujte od chodidel nahoru a směrem k srdci.
  • Je zvlášť vhodné začít kúru na noc s posledním jídlem mezi 3. a 4. hodinou odpoledne. Dejte si trochu nápoje Neera večer a čaj před spaním. Tímto způsobem prospíte první část detoxikace.
  • Pokud pracujete, je velmi užitečné, začnete-li kúru na víkend. Tímto způsobem půjdete již do práce v pondělí osvěžení, neboť většinou třetí den kúry se člověk již cítí lépe a lehčeji.
  • Dejte si relaxační masáž, koupel nebo saunu na uvolnění bolestí svalů.
  • Je v pořádku, pokud přerušíte kúru předčasně. Stane-li se vám to, dejte si přestávku a pamatujte, že je vždy čas znovu začít, až bude ta správná chvíle.

BRANÍ LÉKŮ BĚHEM KÚRY

Pokud vám lékař nedoporučí jinak, pokračujte s užíváním léků i během kúry. Její účinnost se tím sice sníží, ale i tak si váš zažívací systém odpočine a tělo se vyčistí.

Masáže

Během Neera kúry velice účinně podpoříte detoxikaci masáží. Zároveň dopřejete tělu péči, kterou jinak dostane v podobě jídla. Velmi často nám jídlo přináší kromě fyzické výživy též emocionální uspokojení, které tak může během Neera kúry chybět. Masáž je ideální způsob, jak tento deficit doplnit, zvláště pokud se během dne dostanete do stresových situací. Z naší nabídky k tomu můžete využít jak aromaterapeutické oleje, tak čisté přírodní oleje či balzámy.