Váš nákupní košík

:
TÉMATA
Služby

Právě budujeme nové stránky o službách, které poskytujeme našim klientům - jedná se o poradenství, koučing, terapeutická ošetření apod. Děkujeme za Vaši trpělivost!....Pokud si říkáte, že to trvá dlouho, je to proto, že stále ještě pracujeme nejen na nových stránkách, ale hlavně na sobě, abychom Vám mohli nabídnout opravdovou kvalitu:)

Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

Pro veškeré informace volejte:
+420 739 454 045

Pro expedování zásilek volejte:
+420 603 232 404

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdněné a později Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

info@darzprirody.cz

FB-f-Logo__blue_29.png

Calm-billboard-20143.png

Magnesium – protistresový nápoj

Magnesium je nápoj v prášku pro obnovení zdravé úrovně hořčíku a vyvážení příjmu vápníku – výsledkem je přirozená úleva od stresu. Magnesium byl vyvinut předním odborníkem na výživu Peterem Gillhamem a stal se nejprodávanějším hořčíkovým doplňkem v mnoha zemích. (SPINs data, 2008). Představuje patentovaný postup, který přináší nejvstřebatelnější, nejefektivnější a rychle účinkující hořčík do těla. Nápoj obsahuje 75 mg hořčíku ve 100 g prášku.

Magnesium se stará o nadbytečný vápník v těle a postupně může snížit jeho nahromadění, takže dává nový život a okamžitou úlevu od mnoha symptomů nedostatku hořčíku.

CPC-billboard-2014.png

Magnesium plus Kalcium

Pokud potřebujete doplnit i vápník, Magnesium plus Kalcium dodá bezpečně vyváženou směs vápníku a hořčíku v poměru 3:2, která nezpůsobí vápenatění, a také obsahuje vitamín C, draslík a vitamín D3, které pomohou při vstřebávání, využití a distribuci vápníku po těle.

Doporučená denní dávka je cca 2 lžičky. Toto balení Vám vystačí na přibližně tři týdny pravidelného užívání. Pro vysokou vstřebatelnost je nutné rozmíchat prášek ve vařící vodě.

Příprava nápoje:

  • do sklenice cca 250ml nalijte do 2/3 vařící vodu
  • nasypte 1 - 2 lžičky prášku Magnesium
  • nechte rozpustit a zamíchejte
  • dolijte studenou vodou
  • vypijte co nejdříve, čím teplejší nápoj, tím lépe se vstřebává

Hořčíkový nápoj si navíc můžete ochutit stévií, kterou máme i s různými příchutěmi. Velmi oblíbenou variantou je např. malinová příchuť.