Váš nákupní košík

:
TÉMATA


AKCE! Neera kúra na Frekvenci 1!!!

Tuto sobotu 17.6. 2017 v Dámském klubu Frekvence 1 si můžete poslechnout všechno, co jste chtěli vědět o Neera kúře. Nalaďte si inspiraci pro Vaše zdraví a skvělou postavu do plavek! Začínáme v 13h.

Moderují Miluška Bittnerová a Jana Knížková

AKCE! Neera Detox kúra + Aktivátor

neera+aktivator.png Akční balíček osvědčené detoxikační a revitalizační kúry s účinnou podporou čistícího a harmonizačního efektu přidáním bylinného extraktu, který je vyrobený na základě kvantové technologie pana Ing. Vladislava Trávníčka.

více »

AKCE! Magnesium a Stévia plus kapky s příchutí

magnesium+stevia.jpg Akční balíček vysoce vstřebatelného doplňku hořčíku v prášku spolu s kapkami stévie s příchutí. Nápoj napomáhá vstřebávání vápníku a obnovuje zdravou hladinu hořčíku. Balíček obsahuje 226g Magnesia a 50ml Stevia plus kapky s příchutí dle Vašeho výběru. Stačí když nám do poznámky k objednávce napíšete, kterou příchuť chcete.

více »

AKCE! Magnesium Plus Kalcium a Stévia plus kapky s příchutí

magnesium_kalcium+stevia.jpg Akční balíček vysoce vstřebatelného doplňku hořčíku s vápníkem v prášku spolu s kapkami stévie s příchutí. Hořčíkový nápoj napomáhá vstřebávání vápníku a obnovuje zdravou hladinu hořčíku, navíc si jej můžete ochutit stévií, kterou máme i s různými příchutěmi. Balíček obsahuje 226g Magnesia Plus Kalcium a 50ml Stevia plus kapky s příchutí dle Vašeho výběru.

více »

Novinky na webu

web-design.jpg Chcete-li se dozvědět, jaké změny nastaly na našich stránkách, tedy hlavně produktové, pak tento článek je přímo proto určený! Poslední změna nastala 17. 10. 2016.

více »

Doporučujeme

Gabriela.jpg Neera Detox kúru doporučuje herečka a moderátorka Gabriela Filippi, jejíž tvorba nabízí netradiční divadelní hry s obsahem, který se dotýká mystiky a hloubky lidského života.

více »

8 příznaků potřeby detoxikace

juice-cleansing-e1443448829460.jpg Detoxikace je nezbytný proces pro podporu zdraví celého těla, což platí o to více, pokud se nestravujeme úplně nejkvalitněji...

více »

Proč všichni tolik trpíme nedostatkem hořčíku?

dreaming_dreamstime_l_12383346.jpg Známky nedostatku hořčíku jsou všude, pokud víme, čemu věnovat pozornost. Avšak tyto příznaky jsou tak běžné, že si jich většinou ani nevšimneme...

více »

Biologická dostupnost doplňků stravy z léčivých hub

biologicka-dostupnost-doplnku-stravy-z-lecivych-hub.jpg V tomto článku se podíváme na celou skupinu doplňků, které jsou z velké části k ničemu, pokud nebyly patřičně zpracovány: doplňky z léčivých hub.

více »

Jak vybrat nejlepší přípravek z hub

jak-vybrat-nejlepsi-reishi.jpg Myslím, že se všichni shodneme, že platit za doplněk stravy má smysl jen tehdy, když má terapeutickou potenci, to znamená, že je účinný. Přitom je rozšířen nesprávný názor, že účinné jsou všechny doplňky stravy, tedy i všechny přípravky z hub.

více »

O barevných odchylkách Neera sirupu

vyparovani_vlevani.png V tomto článku vám osvětlujeme proces výroby Neera sirupu a mimojiné i jeho možné barevné odchylky.

více »

Test závislosti

zavislost.jpg Tímto jednoduchým testem si můžete sami ověřit, zda-li nejste ve stádiu závislosti na jídle. Případně za jídlo si můžete dosadit cokoli, o čem byste si mysleli, že jste na tom závislí.

více »

Skupinové sdílení na FB

DSC_2675_zsv.jpg Vytvořily jsme na Facebooku prostor pro vzájemné propojení, posílení a otevřené sdílení svých zážitků a zkušeností v průběhu držení Neera Detox kúry.

více »

Zkušenost Markéty

Zkusenost_Markety.jpg Máme tu zkušenost jedné čtenářky časopisů Mlade Fronty s naší detoxikační kúrou. Přečtěte si zde, jak své zážitky popisuje a jak na ní Neera kúra zapůsobila...

více »

Voda a její kvalita

about-top.jpg Voda je základním zdrojem života a hraje klíčovou úlohu pro naše zdraví a spokojený život. Proto je její stav tak důležitý. Přečtěte si o osvědčené metodě, jak oživit a revitalizovat vodu.

více »

Všestranné využití organického panenského kokosového oleje

coconut_oil.jpg Pojďme se podívat na rozmanitost využití a prospěšnost organického kokosového oleje. Budete překvapeni, na co všechno se Vám může hodit!

více »

Zkušenosti s esenciálním olejem Věčné světlo a Křemelinou

SP-svetlo.jpg Rádi bychom se touto cestou s Vámi podělili o zkušenosti jednoho našeho zákazníka s esenciálním olejem od Service-Plants a křemelinou PureLife.

více »

Zkušenosti s krémem Mitigo

mitigo-men-800x.jpg Rádi bychom se s Vámi podělili touto cestou o zkušenosti jednoho našeho zákazníka s krémem Mitigo.

více »

Zúčastnili jsme se

logo_BsT.jpg Zde se můžete podívat na fotky z akcí, kterých jsme se zúčastnili.

více »